Pożyczki na dowód

Szybkie pożyczki na dowód

Potrzeba dodatkowego zastrzyku gotówki bardzo często wiąże się z decyzją o zaciągnięciu pożyczki. Bardzo często o takie wsparcie zwracamy się do naszego banku. Niestety, nie zawsze jednak bank jest wstanie odpowiedzieć na nasze potrzeby. Szczególnie, jeśli pieniądze są nam potrzebne na przysłowiowe wczoraj, lub jeśli mamy problem z załatwieniem potrzebnego zaświadczenia o dochodach. Co w takiej sytuacji możemy zrobić? Zgłosić się do instytucji pozabankowej. W takiej instytucji otrzymanie pożyczki jest o wiele łatwiejsze. Dlaczego? Ponieważ wymagania w stosunku do pożyczkobiorcy są znacznie mniejsze.
Zacznijmy od kwestii formalnych. Już samo określenie pożyczki na dowód pokazuje nam, jak formalności w takich instytucjach potrafią być zminimalizowane. Dowód jest jedynym dokumentem, którego możemy potrzebować. Co to oznacza w praktyce? Że nawet osoby bez zatrudnienia stałego mają szansę taką pożyczkę uzyskać.
A jak wygląda proces pożyczania? Może on mieć charakter stacjonarny bądź internetowy. W przypadku stacjonarnego firma pożyczkowa wysyła do klienta swojego przedstawiciela, który przyjeżdża z gotowymi dokumentami i sumą, którą chcemy pożyczyć. Najpierw oczywiście musimy się z taką firmą skontaktować telefonicznie i powiedzieć o swoich potrzebach. Jeśli chodzi o pożyczkę przez internet, ta wymaga od klienta właściwie tylko skanu dowodu osobistego oraz wypełnienia wniosku. Sama jego weryfikacja trwa zazwyczaj chwilę, a pieniądze na koncie klienta pojawiają się w przeciągu maksymalnie godziny.

 Możliwość komentowania została wyłączona.